• We are available for any custom works this month
  • Main office: Springville center X264, Park Ave S.01
  • Call us (123) 456-7890 - (123) 555-7891

Bilimsel Program

25 KASIM 2021, PERŞEMBE
08:00-08:30 KONGRE KAYIT KURS KAYIT
08:30-10:00 KURS PROGRAMI
10:00-10:30 KAHVE MOLASI
10:30-13:00 KURS PROGRAMI / YETERLİLİK SINAVI
13:00-13:30 KONGRE AÇILIŞ PROGRAMI
13:30-14:00 AÇILIŞ KONFERANSI (ENER ÇAĞRI DİNLEYİCİ)
14:00-14:30 DİYAFRAGMA ANATOMİSİ VE FİZYOLOJİSİ, EVANTRASYON VE PARALİZİSİNDE CERRAHİ YAKLAŞIM (GÜRSU KIYAN)
14:30-15:30 SERBEST BİLDİRİLER GIS - 1 (SS 1-10)
15:30-16:00 KAHVE MOLASI
16:00-16:30 KONFERANS - DUODENAL ATREZİNİN YÖNETİMİ (STEFAN GFRÖRER)
16:30-17:30 SERBEST BİLDİRİLER GIS - 2 (SS 11-20)
26 KASIM 2021, CUMA
08:00-09:00 VİDEO BİLDİRİLER OTURUMU (VS-1-11)
09:00-10:00 AKUT DÖNEM YANIK YÖNETİMİ
10:00-10:30 KAHVE MOLASI
10:30-11:00 NÖROBLASTOMA PROTOKOLÜ GÜNCELLEME (AHMET ÇELİK)
11:00-12:30 SERBEST BİLDİRİ OTURUMU (SB 1-10)
12:30-13:30 ÖĞLE YEMEĞİ / POSTER YÜRÜYÜŞÜ
13:30-14:00 SATELLİT OTURUM: COVİD-19 PANDEMİSİNDE BRONKOSKOPİ UYGULAMALARINDA NELER DEĞİŞTİ? (ÖZLEM BOYBEYİ TÜRER)
14:00-14:30 VUR GÜNCELLEME
14:30-15:30 SERBEST BİLDİRİLER ÜROLOİ (SB 21-29)
15:30-16:00 KAHVE MOLASI
16:00-16:30 UZUN ARALIKLI ÖZOFAGUS ATREZİSİ YÖNETİMİ (OLIVER MÜNSTERER)
16:30-17:30 OLGU SUNUMU BİLDİRİLERİ (OS 1-15)
27 KASIM 2021, CUMARTESİ
08:00-09:00 VİDEO BİLDİRİLER OTURUMU (VS-11-21)
09:00-09:30 NUTRİSYON OTURUMU (ÇİĞDEM ULUKAYA DURAKBAŞA, TUTKU SOYER)
09:30-10:00 ÖZOFAGUS REPLASMANINDA KOLON MU MİDE Mİ? (GONCA TEKANT, COŞKUN ÖZCAN)
10:00-10:30 KAHVE MOLASI
10:30-11:30 ANOREKTAL MALFORMASYONULU HASTALARDA TRANSİZYON İLE İLİŞKİLİ SORUNLAR (HEMŞİRELİK KONGRESİ İLE ORTAK OTURUM)
11:30-12:30 SERBEST BİLDİRİLER (SS 30-39) (YENİDOĞAN)
12:30-14:00 ÖĞLE YEMEĞİ / POSTER YÜRÜYÜŞÜ / UZMANINA SORUYORUM
14:00-14:30 TARİHÇE OTURUMU - GONCA TOPUZLU TEKANT - CENK BÜYÜKÜNAL / ONURSAL ÜYELİK TÖRENİ
14:30-15:30 YARA BAKIMI
15:30-16:00 KAHVE MOLASI
16:00-17:00 SERBEST BİLDİRİLER (SB 40-49) (GENEL)
17:00-17:30 ASİSTAN KURULU TOPLANTISI (ÇOCUK CERRAHİSİ ASİSTANLARI)
28 KASIM 2021, PAZAR
08:00-09:00 SERBEST BİLDİRİLER (SS 50-59) (TORAKS)
09:00-10:00 SERBEST BİDİRİLER (SS 60-69) (ONKOLOJİ)
10:00-10:30 KAHVE MOLASI
10:30-11:00 UZMANLIK EĞİTİMİNİN EĞİTİCİLER VE ASİSTANLAR AÇISINDAN DEĞERLENDİRİLMESİ (HÜSEYİN İLHAN)
11:00-12:00 SERBEST BİDİRİLER (SB 70-79) ALT (HEPATOBİLİER, YANIK, TRAVMA)
12:00-13:00 YETERLİK KURULU VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI / KAPANIŞ

AYRINTILI PROGRAM

25 KASIM 2021, PERŞEMBE
08:00 - 14:00 Kongre Kayıt
08:00 - 08:30 Kurs Kayıt
14:00 - 14:30 Kongre Açılış Programı
14:30 - 15:00 Açılış Konferansı
19:30 - 22:30 Açılış Kokteyli
26 KASIM 2021, CUMA
09:00 - 10:00 Konferans
Oturum Başkanı: Ayşen İSLAMOĞLU
Konuşmacı: Dr. Öğretim Üyesi Nurdan AKÇAY DİDİŞEN
Konuşmacı: Derya SULUHAN
10:00 - 10:30 Kahve Arası
10:30 - 12:00 Panel (Robotik Cerrahi)
Oturum Başkanı: Doç.Dr.Emre DİVARCI
Çocuklarda Robotik Cerrahi Uygulamaları
Konuşmacı: Emre Divarcı
Robotik Cerrahide Hemşirenin Rolü
Konuşmacı: Aslı Köse
12:00 - 13:30 Yemek Arası
13:30 - 14:30 Serbest Bildiri Oturumu
Oturum Başkanı: Dr.Öğretim Üyesi Nurdan AKÇAY DİDİŞEN/Dr.Öğretim Üyesi Derya SULUHAN
14:30 - 15:30 Konferans
Oturum Başkanı: Birsen EROĞLU
Konuşmacı: Nazife Gamze Özer SÖZLÜ
15:30 - 16:00 Kahve Arası
16:00 - 17:00 Serbest Bildiri Oturumu
Oturum Başkanı: Birsen EROĞLU/Meltem POLAT
27 KASIM 2021, CUMARTESİ
09:00 - 10:00 Serbest Bildiri Oturumu
Oturum Başkanı: Aysen İSLAMOĞLU/Nazmiye NASUFLAR
10:00 - 10:30 Kahve Arası
10:30 - 12:00 ORTAK OTURUM (Anorektal Malformasyonlu Hastalarda Transizyon İle İlişkili Sorunlar)
Oturum Başkanı: Prof.Dr. EMRAH SENEL/Doç.Dr.EMRE DİVARCI
Anorektal Malformasyonlu Hastalarda Hemşirelik Yönetimi
Konuşmacı: Saduman Dincer
Anorektal Malformasyonlu Hastaların Erişkinlikte Yasadığı Sorunlar
Konuşmacı: Meltem POLAT
12:00 - 13:30 Yemek Arası
13:30 - 14:30 Panel
14:30 - 15:30 ORTAK OTURUM (Yara Bakımı)
Yaranın Yönetimi ve Tedavi Doğrular
Konuşmacı: Prof. Dr. Hakan Uncu
Hangi Yarada Hangi Ürünleri Kullanmalıyız?
Konuşmacı: Prof. Dr. Tuğbay Tuğ
Negatif Basınçlı Yara Tedavileri
Konuşmacı: Prof. Dr. Tahir Özer
15:30 - 16:00 Kahve Arası
16:00 - 17:00 Kapanış ve Öneriler
19:30 - 24:00 Gala Yemeği